202S43W332KV4E JOHANSON DIELECTRICS CAP, MLCC, X7R, 3.3NF, 2KV, 1812
Part Nnumber
202S43W332KV4E
Description
CAP, MLCC, X7R, 3.3NF, 2KV, 1812
Producer
JOHANSON DIELECTRICS
Basic price
Capacitance: 3300pF Capacitance Tolerance: ± 10% Ceramic Capacitor Case: 1812 [4532 Metric] Dielectric Characteristic: X7R MSL: MSL 1 - Unlimited Operating Temperature Max: 125°C Operating Temperature Min: -55°C Packaging: Cut Tape Product Range: - SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Voltage Rating: 2kV
Following Parts
Random Products
(keyword 202S43W332KV4E JOHANSON DIELECTRICS CAP, MLCC, X7R, 3.3NF, 2KV, 1812)